HLUBOKÁ NAD VLTAVOU "B" - SK JANKOV "B"/SOKOL DUBNÉ 5:2 (1:1)

Martin Kudláček: "Vyrovnané utkání. Dvakrát jsme vedli a minimálně první poločas jsme měli více šancí. Druhá půle byla již v režii domácího týmu, který prostřídal a na hřiště poslal zkušeného Váchu, který se dvakrát prosadil. Ještě musím vyzdvihnout výkon rozhodčího a též domácího pomezního. Kéž by takových výkonů rozhodčích bylo více. Palec nahoru. Domácím gratuluji k výhře a my snad zabodujeme příští utkání doma se Zliví."

26/08/2018

SOKOL ŽABOVŘESKY - SK JANKOV "B"/SOKOL DUBNÉ 0:0 (0:0)

Daniel Rut: "Utkání bylo poměrně bojovné a plné osobních soubojů, ale co čekat od derby?! Soupeř prokázal, že má zkušenější mužstvo, kde drtivá většina kluků hrála vyšší soutěže a to minimálně I.B třídu. Nám výrazně pomohli zaskakující Šindelář, Šejnoha a Řezníček, kteří jako jediní plnili tuto zkušenost u nás. Domácí měli v utkání více šancí, ale kvalita jejich zakončení byla naštěstí špatná. My měli jedinou pořádnou šanci až v nastavení Dominikem Šindelářem. Taky jsem přesvědčený, že Žabáci měli od 20. minuty dohrávat o deseti. U nás se mi líbilo, jak na hřišti fungoval Honza Šindelář a také se mi líbil Kuba Beníšek. Solidně odehráli po dlouhé době utkání i Janeček s Hálou.“

Lukáš Simandl: „Zápas jsem viděl od 25. minuty a utkání se většinou odehrávalo mezi vápny bez větších šancí na obou stranách. Druhá půle pokračovala ve stejném duchu. Domácí byli více na balonu, ale naše pozorná obrana je k ničemu nepustila. Nám se stále nedaří udržet balone vepředu a vytvořit si nějakou šanci. V zápase se mi líbil výkon našich stoperů.“

21/08/2018

SK JANKOV "B"/SOKOL DUBNÉ - SRUBEC 0:3 (0:2)

Maxa Petr: "V utkání se názorně předvedla kvalita na míči a v prvním poločase bohužel i v pohybu. Hosté ztráceli minimum míčů a jejich útočníci nebyli líní na krok. To mi u našich ofenzivních hráčů chybělo, pak hráči na míči neměli komu a díky tomu přicházely ztráty. Škoda hloupého druhého gólu a především dvou tutovek na začátku druhého poločasu. Tam kdyby jsme alespoň jednu proměnili, mohl být zápas dramatičtější. Místo toho jsme záhy po další chybě inkasovali potřetí a pak už se zápas jen dohrával. Srubec má svou sílu a dle mého by měl hrát na špici tabulky."

Daniel Rut: „Bohužel se prokázaly klasické a opakované naše neduhy. Těmi jsou především pohyb bez míče a rozvaha. Měli jsme obrovské množství ztrát, které nebyly v drtivé většině způsobeny hráčem, který právě měl míč v držení, ale tím, že opravdu neměl komu přihrát. Zklamala mě i červená karta Mirdy Tušla, o kterou si ale bohužel koleduje v podstatě v každém zápase. Jako pozitivum bych vypíchnul alespoň to, že Lukáš Simandl se zklidnil a začíná pomalu plnit roli toho, kdo by měl kluky hecovat v pozitivním smyslu.“

11/06/2018

SK JANKOV "B"/SOKOL DUBNÉ - HLUBOKÁ NAD VLTAVOU "B" 1:4 (0:3)

Daniel Rut: "Početní, herní i výsledkovou nepřerušilo ani utkání s Hlubokou, která přijela ve dvanácti lidech a nepomohlo ani to, že místo dorostenců v našem týmu doplnili naše stavy hráči z A-týmu. Utkání nabídlo jen minimum šancí. Z mého pohledu na šance a pološance skončil zápas 2:4. Nic víc vidět nebylo, než čtyři proměněné šance hostů a naše jedna střela z dvaceti metrů a gól z rohu. Bohužel, z mého pohledu například kluci z áčka nepředvedli kdovíjaký výkon, kterým by předčili zbytek osazenstva na hřišti. Plus si osobně myslím, že měli v posleních zápasech dostat větší příležitost dorostenci přecházející do mužů - tedy Benža, Préďa a Fous, na úkor jiných. I když u Fouse netuším, jestli má v plánu pokračovat."

29/05/2018

SOKOL ŘÍMOV - SK JANKOV "B"/SOKOL DUBNÉ 4:1(1:1)

Daniel Rut: "Zápas jsme sehráli ve velmi omezeném počtu lidí. Na střídání byl připraven pouze Mirda Tušl s Cícou a náhradním brankářem Páťou Šindelářem. Na hřišti běhali celé utkání čtyři dorostenci. V rámci těchto možností jsem s výsledkem i hrou spokojený. V prvních patnácti minutách, jsme měli obrovský problém ve středu zálohy. Mladíci Šindy s Davidem hráli na ještě nedávno divizního Kolíka trochu naivně, ale po patnácti minutách se chytli a odevedli velmi povedený výkon. Soupeř měl sice opravdu velké množství šancí, ale my měli také pár dobrých momentů. Co mě mrzí, je totálně negativní přístup některých lidí, kteří místo aby hledali pozitiva, hledají spíš vše negativní a mají problém se navzájem podpořit..."

SK JANKOV "B"/SOKOL DUBNÉ - HORNÍ STROPNICE 4:3 (1:1)

Jan Šindelář: "K zápasu jsme nastoupili v celkem slušné sestavě, proti nepříjemnému soupeři s jejich věrným vlakovým průvodčím na lajně, který zastavoval naše rozjeté vlaky od prvních minut, nejvíce naše pendolíno Vencu Jirkovského. My se ale "krásnými" kombinacemi dostávali postupně do šancí a šli do vedení Venixem. Bohužel ale soupeř velice nesportovně a nefairplay využil našeho mladičkého gólmana a nakopávali dlouhé balóny do vápna, z čehož přišel vyrovnávací gól. Nepříliš atraktivní první půle tak skončila remízou. V půli sme si něco slušně a bez křiku řekli a ve druhé polovině rozjeli kolotoč a šli do vedení 4:1. Konec sme pro velkou diváckou kulisu nechali trochu zdramatizovat, zahrát jim trochu na nervy že jo, aby si dali pár piv navíc, přispěli tak do naší klubové kasy a my měli veselejší dokopnou. Jinak sme měli zápas pevně ve svých rukou a šli si zazpívat pokřik (umíráček) do kabiny. Poděkování zaslouží všichni, hlavně dorostenci, kteří nastoupili k druhému utkání po 5 hodinách odpocinku a odmakali to. Mužem zápasu bych zvolil Venixe a Mirdu Tušlů, který již v druhém utkání nedostal žlutou kartu:-)"

SK MLADÉ - SK JANKOV "B"/SOKOL DUBNÉ 4:1(1:0)

Filip Černý: "Co k zápasu říct, šli jsme do něj jako outsider a od začátku se to projevovalo, kdy do nás domácí bušili, co to šlo. Valil se na nás jeden útok za druhým, ale je potřeba říct, že jsme to domácím, kolikrát hodně usnadnili. Když si nedokážem pořádně přihrát na tři metry, nebo se nahrávkou dostat pod tlak a okamžitě přijít o míč, hraje se těžko. Ale to už začíná od tréninkové morálky atd..Druhá půle byla lepší, dokonce se nám podařilo dát i gól, ale to je jen taková menší náplast. Budem muset zvednout hlavu a v příštím kole porazit Horní Stropnici a spravit si chuť."

23/04/2018

SK JANKOV „B“/SOKOL DUBNÉ – SLAVOJ HRDĚJOVICE „B“ 1:2 (1:2)

Daniel Rut: “Asi nám nosím trochu smůlu, protože všechny tři zápasy, které jsem viděl, se nám kdovíjak nepovedly. Tentokrát šlo o vyrovnané utkání, kde proti našemu extrémně mladému týmu nastoupili zkušené Hrdějovice a to dělá rozdíl ve skóre. Naši mlaďáci se zlepšuji a třeba M. Prediger s Davidem Jirkovským rostou v kvalitní fotbalisty, ale zatím je tam vidět, že některé věci řeší v rychlosti, na kterou jsou zvyklí z dorostu. Jenže tyhle talentovaný kluky by měla táhnout kostra B-týmu, která ale bohužel momentálně chybí a když k tomu přidám nevýrazné výkony pendlů z Áčka, od kterých bych si přece jen představoval větší rozdíl ve výkonnosti, tak bohužel body nejsou. Celkově nám chybí kreativita a moment překvapení. V zápase se nejvíc líbili Venca Jirkovský v první půli a Matěj Prediger.“

Tomáš Bürger: „Bylo to bez šancí. Chvilku jsme byli lepší my, chvilku oni a druhej poločas se hrál jen po vápno. První půlku zahrál dobře Vašík Jirkovský a poslední zápasy rostou i výkony Prédi.

18/04/2018

SLAVOJ SRUBEC - SK JANKOV "B"/SOKOL DUBNÉ 6:1 (4:0)

Tomáš Bürger: „Výsledek je asi až příliš krutej. Zápas se nepovedl Bobasovi, za kterým jde část gólů. My jsme svoje šance neproměnili a myslím, že to špatné nebylo, možná tedy tím, že pak přestali hrát, ale nebylo to fakt marný. Jim tam dle mého padlo všechno. Výborně hrál opět Hóčko, který jim dělal problémy.

Filip Černý: "Během první půle bylo rozhodnuto, když jsme dostali 3 úplně zbytečný góly(viděl jsem jenom dva) a pak ještě jeden z penalty. Mohli jsme snížit Préďou z penalty, ale ten trefil břevno. Domácí byli lepší na míči. V druhy půli jim asi trošku docházel dech a kluci se začali víc prosazovat. Domácí gólman snad 3x vychytal Préďu, 1x Řezňu, druhá půle byla prostě lepší. Nejlepší hráče těžko říct, ale asi Holbič, kterej se rval jako lev a Préďa, kterej sice nedal penaltu, ale ve druhý Srubecký větral poctivě."

09/04/2018

SK JANKOV "B"/SOKOL DUBNÉ - FK BOROVANY 2:2 (1:0)

Petr Maxa: „Zápas jsem viděl až od dvacáté minuty a popravdě jsem byl zklamán. Samozřejmě terén hrál svou roli, ale čekal jsem mnohem více kvality od všech hráčů. Přišlo mi, že soupeř se s tvrdým a hrbolatým hřištěm popral lépe. Nechci jmenovat, abych nepřišel o kamarády J, ale individuální kvalita některých hráčů při práci s míčem byla tristní. První poločas měl dle mého názoru větší kvalitu i co se nasazení týče. Především Dáňa Kočer na pravé straně vykazoval dost aktivity. Škoda neproměněné šance Jéži v závěru poločasu, to byl důležitý okamžik, který by nám dal více klidu do druhého poločas. Právě druhá půle byla pro oko diváka spíše za trest, hodně nepřesností, foukal vítr, byla zima. Když bych měl někoho vyzdvihnout za odvedený výkon, tak bych řekl Dáňa Kočer za první půli, standardně kvalitně zahrál Koník a Bobas měl několik jistých zákroků, za góly nemohl.“

Daniel Rut: "Čekal jsem, že půjde o pěkný zápas, všechno tomu nasvědčovalo - počasí, sestava, soupeř,..bohužel nebylo přáno. Hřiště bylo dost hrbolaté a kluci měli problém vést balón nebo si vyměnit pár přihrávek po sobě. I takovej technik jako Šeba honil míč spíš holeněma a kolenama, než placírou po zemi. Vzduchem to taky nešlo, kvůli extrémně silnému větru, díky němuž nebylo kdovíjak příjemně ani na tribůně u výčepu. Na druhou stranu, myslim, že kluci možná mohli trochu přizpůsobit dlouhý balony podle síly větru. Pokud vím, že hrajeme po větru, tak to chtělo trochu citovky, ale těžko říct, jednoduchý to prostě neměli. I tak bych ale byl trochu kritickej, protože Borovanští byli o něco málo lepší a bod jsme spíš získali, i když jsme dvakrát vedli. Co se hráče zápasu týče, tak tentokrát je to hodně těžký, nikdo vyloženě nevynikal. Takže asi Daník Kočer, za aktivitu a zkušeně proměněnej gól."

02/04/2018

SOKOL NEPLACHOV - SK JANKOV "B"/SOKOL DUBNÉ 0:1 (0:0)

Tomáš Bürger: "Myslím, že výhra zasloužená. Byly tam občas i pěkné kombinace, nějakej ťukec a někdy chyběl krok k zakončení. Hodně toho oddřel Hóčko a byť gólíka nedal, tak byl hodně platný. Moc se mi líbil Prediger na beku, kterého bych asi dal jako hráče zápasu. Aktivní byl i Kočer na pravém křídle. Naopak bez Koníka nám trochu haprovala rozehrávka a celkově chyběla taková ta jistota vzadu."

Petr Holba: "Důležitý zápas, potřebovali jsme vyhrát, abychom se dostali do (mo)mentální pohody. Myslím, že jsme byli o ten gólík lepší, i když vyložené šance byly na obou stranách. Důležité bylo vstřelit první gól. To se povedlo nám a soupeř už na něj nenašel odpověď, ač mu nelze upřít snahu. Myslím, že je výsledek spravedlivý i s ohledem na to, že jsme třikrát nastřelili konstrukci zařízení. Je fajn, že jsme Neplachovu vrátili podzimní porážku. Z hráčů bych vyzdvihl výkon Prédi, který po dopoledním mači dorostu odehrál na těžkém terénu velmi dobře celý zápas. Dobře zahrál a spoustu toho naběhal na krajní záloze i Dan Kočerů. “Svoje” si odehrál na stoperu Karlos Bohdalů, který tak, ač to není tréninkový typ, oplatil důvěru trenéra utěšeným výkonem. A samozřejmě střelec Jéža, bez toho by asi tři bodíky nebyly. Myslím, že jsme předvedli kolektivní výkon, takže by si pochvalu zasloužil každý... :o)"

26/03/2018

HODNOCENÍ:

SK JANKOV "B"/SOKOL DUBNÉ - D. VODA "B" 0:1(0:0)

Daniel Rut: "Zápas bohužel odpovídal tomu, že se jednalo o vůbec první pořádný fotbal po čtyřech měsících. Chyběl odhad na balón, kluci měli problém s pohybem (ne s fyzičkou) na velkém hřišti, které zkrátka fotbálky na umělce nenahradí. Většina přihrávek šla na paty, na dlouhou nohu, občas dokonce úplně do země nikoho. Zase na druhou stranu, Dobrá Voda posílena několika hráči A-týmu nebyla lepší a vyhrála spíš naší smůlou v zakončení, resp. je podržel brankář při šancích Jéži nebo Benži. Právě Michal se mi v zápase líbil nejvíc. Prohráli jsme podle mně nezaslouženě, a tragédii bych z toho nedělal, příště bude líp!"

Tomáš Bürger: "Byl to náš první zápas. Dost často jsme se sekali, ale zas oni měli nabušenou sestavu, kde bylo vidět, že ti kluci si dokázali narazit. Vytvořili jsme si hodně šancí a hosty jsme k nim de facto nepustili. Tedy do jedné či dvou, což je na úroveń Okresu dobrý, kort když proti mladýmu a nezkušenýmu týmu nastoupí několik pendlů z vyšší soutěže.. Naše šance jsme vytvořili ani nevím jak, snad dlouhými nákopy. Nehrála nám moc záloha, chyběl tvořivej element. Všichni kluci co tam nastoupili mají jiné přednosti než tvořit. Prohrát jsme si nezasloužili a vzhledem k průběhu by byla i remíza ztráta, vzhledem k šancím. Ale když pominu šance, tak hra byla vyrovnaná. Z jednotlivců se mi asi nejvíce líbil Venca Homo."