1.FC NETOLICE - SK JANKOV "B"/SOKOL DUBNÉ 11:2(4:0)

Branky: Tušl, Kotnauer

Sestava: Šturma - Kysela, Bohdal, Simandl, Černý - Hála, Maxa O., Beníšek, Prediger - Kudláček, Tušl

Střídali: Kocián, Kotnauer, Boháč, Šindelář D., Šindelář P., Šindelář J.

Na soupeře z I.B třídy jsme nestačili. V plánu bylo se utkat s kombinovaným týmem netolic (A + B) ale to asi zaniklo v komunikaci. Na lavičce byli v drtivé většině chlapci ročníků 2000-2003 a to, společně s ne 100% zdravými spoluhráči ze základu prostě nebyla šance soupeři vzdorovat.

Bohužel dochází v současnosti ke generační výměně a to nebude hned. Budeme pracovat dál.

----------------------------

03/08/2018

SOKOL LIPÍ - SK JANKOV "B"/SOKOL DUBNÉ 2:5(0:3)

Branky: Tušl 2x, Maxa O., Kysela, Kontauer

Sestava: Šindelář P. - Janeček, Bohdal, Simandl, Černý - Hála, Beníšek, Maxa O., Kysela - Tušl, Kudláček

Střídali: Brabec, Šindelář D., Kotnauer, Kocian, Boháč

První oficiální příprava nás čekala ve čtvrtek s klasickým soupeřem z Lipí, se kterým jsme se utkávali v herních trénincích i v předešlých týdnech. Potvrdili jsme výsledkem i hrou, že přecejen hrajeme o soutěž výš a zvítězili tříbrankovým rozdílem 5:2. Do utkání jsme vstoupili solidně a dobře jsme napadali. Nutili jsme tím Lipíčko k chybám a ty se nám dařilo využívat. Právě první dvě branky jsme vstřelili díky ziskům míče při rozehrávce domácích. V prvním případě využil dobrého napadání Kudláčka s Tušlem Ondra Maxa a v samostatném úniku nekompromisně zavěsil - 0:1. Po pár minutách zvýšil na dvoubrankový rozdíl Mirda Tušl, který využil práce Ondry Maxy na plovoině hřiště a v samostatném úniku nezaváhal - 0:2. (nutno říct, že branka bych cca z půlmetrového až metrového ofsajdu). Další dobré vystižení domácíc rozehrávky předvedl Stáňa Kysela, kterého ale velmi dobře vychytal v zakončení Macháček. I tak se však mladík patřící ještě stále SKP dočkal, když do poločasu zvýšil na 3:0.

Úvod druhé půle jsme příliš nechytli a hned nás lipští potrestali za nedůrazné souboje na naší pravé straně, kde jsme nechali příliš prostoru a tvrdá tečovaná střela skončila za zády Patrika Šindeláře. Celkově se nám úvod druhé půle nedařil a byli jsme pod mírným tlakem. Dvakrát nás výrazně podržel Patrik Šindelář v brance. My hrozili rychlýma nohama dorostence Honzy Kotnauera, který však má úžasný dar pálit šance, jednu tak poslal do břevna a druhou kousek nad. Tak dlouho se však utíká na branku, až se branka vstřelí, takže se dočkal i Kotny a zvýšil na 1:4. Další branku přidal po srážce dvou lipských hochjů Mirda Tušl - 1:5. V závěru korigovali domácí po nemotornosti navrátilce Daníka Ruta 2:5:-)

---------------------------------------

06/06/2018

SK JANKOV "B"/SOKOL DUBNÉ - DAVID SERVIS 0:7(0:3)

Sestava: Šindelář P. - Boháč, Simandl, Maxa O., Chlad - Kotnauer, Šindelář D., Beníšek, Prediger - Tušl, Mareš

Střídali: Pšenička, Jakeš, Vazač, Formánek

Do utkání jsme vstoupili solidně a ve velmi okleštěné a mladé sestavě drželi asi patnáct minut krok. Po druhé obdržené brance jsme se bohužel opět psychicky sesypali a zbytek prvního poločasu byl chaos a anarchie. Z pozitivních věcí lze vypíchnout, že Patrik Šindelář chytil čtyři tutovky, že velmi dobře zahrál první poločas Jakub Beníšek. Dál se něco pozitivního hledá spíž hůř než líp. Prostoru na čem zapracovat je hodně - hlavně psychika, ochota naslouchání jeden druhému, disciplína a hlavně přepnout přístup fotbalu, že fotbal se nedělá jen kvůli mně, ale že fotbal taky děláme kvůli ostatním.

----------------------------------------------------

SK JANKOV "B"/DUBNÉ - K2 6:2(4:1)

Branky: Kudláček 3, D. Mareš 2, D. Jirkovský

Včera jsme sehráli přátelské utkání s KáDvojkou. Do hry se dostali všichni, například po dlouhém zranění Honza Janeček nebo Martin Řezníček. Další naši mladíci pak doplnili i tým soupeře, v jehož dresu se prosadili i střelecky. V prvním poločase jsme položili základ úspěchu a vedli 4:1. Dvakrát vstřelil branku Martin Kudláček, po jednom pak Davidové Jirkovský a Mareš. Druhý poločas už byl v tomto ohledu klidnější a další zásah si připsal už jen David Mareš po úniku z půlky hřiště a hattrick dokonal Martin kudláček po rohu.