06/06/2018

SK JANKOV "B"/SOKOL DUBNÉ - DAVID SERVIS 0:7(0:3)

Sestava: Šindelář P. - Boháč, Simandl, Maxa O., Chlad - Kotnauer, Šindelář D., Beníšek, Prediger - Tušl, Mareš

Střídali: Pšenička, Jakeš, Vazač, Formánek

Do utkání jsme vstoupili solidně a ve velmi okleštěné a mladé sestavě drželi asi patnáct minut krok. Po druhé obdržené brance jsme se bohužel opět psychicky sesypali a zbytek prvního poločasu byl chaos a anarchie. Z pozitivních věcí lze vypíchnout, že Patrik Šindelář chytil čtyři tutovky, že velmi dobře zahrál první poločas Jakub Beníšek. Dál se něco pozitivního hledá spíž hůř než líp. Prostoru na čem zapracovat je hodně - hlavně psychika, ochota naslouchání jeden druhému, disciplína a hlavně přepnout přístup fotbalu, že fotbal se nedělá jen kvůli mně, ale že fotbal taky děláme kvůli ostatním.

----------------------------------------------------

SK JANKOV "B"/DUBNÉ - K2 6:2(4:1)

Branky: Kudláček 3, D. Mareš 2, D. Jirkovský

Včera jsme sehráli přátelské utkání s KáDvojkou. Do hry se dostali všichni, například po dlouhém zranění Honza Janeček nebo Martin Řezníček. Další naši mladíci pak doplnili i tým soupeře, v jehož dresu se prosadili i střelecky. V prvním poločase jsme položili základ úspěchu a vedli 4:1. Dvakrát vstřelil branku Martin Kudláček, po jednom pak Davidové Jirkovský a Mareš. Druhý poločas už byl v tomto ohledu klidnější a další zásah si připsal už jen David Mareš po úniku z půlky hřiště a hattrick dokonal Martin kudláček po rohu.