Přátelská utkání

11/04/2019

SK JANKOV „B“/SOKOL DUBNÉ – PODNKOVKA CO NEZNÁM 4:2(2:2)

Branky: vlastní (blízko míče stál Rut), Tušl, Mareš, Kudláček – za hosty 2x Kotnauer

Sestava: Šindelář P. – Veselý, Simandl, Černý, Boháč -  Homoláč, Maxa O., Rut, Šindelář P. – Tušl, Mareš

II. pol Šindelář P. – Kysela, Maxa O., Černý, Boháč – Bürger T., Beníšek, Homoláč, Pšenička – Mareš, Kudláček

+ vždy za hosty další 3 lidi od nás

Ve středu jsme se místo tréninků rozhodli sehrát přátelské utkání s nějakým nám neznámým týmem z podnikovky. Trenéři se na to velmi dobře připravili a nastavili plán tak, aby si co nejvíc zahráli kluci z lavičky a aby si co nejvíc odpočinuli vytížení hráči.

Tento plán nám poslali do kopru hosté, kteří přijeli v devíti lidech, takže nás zkasírovali o čtyři náhradníky ze šesti. Tempo a kvalita utkání od začátku odpovídala tomu, že se hraje na hřišti tvrdém a hrbolatém jak uježděná polní cesta v suchém létě. Zkrátka kropení za sto litrů nepumpuje ani půllitr vody.. Jako první se dostali do vedení hosté, kteří využili našich pomalejších reakcích po nulové rozcvičce, zpočátku rychlého protiútoku jsme byli v klidu, protože sám na Patrika Šindeláře pelášil Jan Kotnauer, ale k našemu překvapení nejen, že trefil zařízení, ale dokonce prostřelil i brankáře – 0:1! Netrvalo dlouho a vyrovnali jsme, to David Mareš zahrál velmi dobře rohový kop na první tyč, chvilkový navrátilec k fotbalu Daniel Rut vyděsil svým pohybem obránce a ten poslal míč k tyči – 1:1. Poté se odehrávaly hlavně souboje našich holení s míčem ve středu hřiště a jakýkoliv náznak fotbalovosti byl umlčen odrazem míče větším než u trojskokanů. Poté jsme opět trochu zaspali a znovu jsme, tentokrát už  s mírnou dávkou nervozity, sledovali Kotnauera upalujícího na naší branku, a opět, k našemu překvapení poslal míč od tyče do branky – 1:2! Na vyrovnání jsme opět nečekali dlouho, díru v obraně hostů potrestal pohodlně Jaromír Tušl střelou k tyči z hranice vápna – 2:2.

Druhý poločas už byl vyloženě na jednu bránu. Prohodili jsme kluky co hráli za soupeře s těmi co hráli za nás. U nás byla radost koukat na veterána Tomáše Bürgera, který z pozice pravého záložníka šikovně utavil pravého obránce Kyselu tím, že si vždy tak šikovně stoupnul do prostoru, že otevřel krásně prostor na křídle a naivní Kysela tam pokaždé krásně naběhl a připravil několik povedených centrů. Radost byla koukat i na další navrátilce – Kudláčka a Ruta. Kudláček mohl například upalovat sám na kasu, jenže kolem něj proběhl D. Šindelář(v dresu soupeře) tak rychle, až vzduchová kapsa shodila na zem.. Daniel Rut pak zase na chvíli přišel překážet současnému spielmachrovi Beníškovi do středu zálohy, bohužel, žádnou více, či méně, humornou záležitost nepředvedl.. Vedení na naší stranu strhl parádní ranou David Mareš, který se trefil pod břevno z cca 20ti metrů – 3:2! Finální podobu výsledku dal k jeho osobní obrovské radosti Martin Kudláček, který plácl do míče rychlostí šnečího sprintu a brankář si, asi ve snaze zpracovat míč, srazil míč do sítě – 4:2. Utkání skončilo naším vítězstvím, slavme!

-------------------------

09/08/2018

1.FC NETOLICE - SK JANKOV "B"/SOKOL DUBNÉ 11:2(4:0)

Branky: Tušl, Kotnauer

Sestava: Šturma - Kysela, Bohdal, Simandl, Černý - Hála, Maxa O., Beníšek, Prediger - Kudláček, Tušl

Střídali: Kocián, Kotnauer, Boháč, Šindelář D., Šindelář P., Šindelář J.

Na soupeře z I.B třídy jsme nestačili. V plánu bylo se utkat s kombinovaným týmem netolic (A + B) ale to asi zaniklo v komunikaci. Na lavičce byli v drtivé většině chlapci ročníků 2000-2003 a to, společně s ne 100% zdravými spoluhráči ze základu prostě nebyla šance soupeři vzdorovat.

Bohužel dochází v současnosti ke generační výměně a to nebude hned. Budeme pracovat dál.

----------------------------

03/08/2018

SOKOL LIPÍ - SK JANKOV "B"/SOKOL DUBNÉ 2:5(0:3)

Branky: Tušl 2x, Maxa O., Kysela, Kontauer

Sestava: Šindelář P. - Janeček, Bohdal, Simandl, Černý - Hála, Beníšek, Maxa O., Kysela - Tušl, Kudláček

Střídali: Brabec, Šindelář D., Kotnauer, Kocian, Boháč

První oficiální příprava nás čekala ve čtvrtek s klasickým soupeřem z Lipí, se kterým jsme se utkávali v herních trénincích i v předešlých týdnech. Potvrdili jsme výsledkem i hrou, že přecejen hrajeme o soutěž výš a zvítězili tříbrankovým rozdílem 5:2. Do utkání jsme vstoupili solidně a dobře jsme napadali. Nutili jsme tím Lipíčko k chybám a ty se nám dařilo využívat. Právě první dvě branky jsme vstřelili díky ziskům míče při rozehrávce domácích. V prvním případě využil dobrého napadání Kudláčka s Tušlem Ondra Maxa a v samostatném úniku nekompromisně zavěsil - 0:1. Po pár minutách zvýšil na dvoubrankový rozdíl Mirda Tušl, který využil práce Ondry Maxy na plovoině hřiště a v samostatném úniku nezaváhal - 0:2. (nutno říct, že branka bych cca z půlmetrového až metrového ofsajdu). Další dobré vystižení domácíc rozehrávky předvedl Stáňa Kysela, kterého ale velmi dobře vychytal v zakončení Macháček. I tak se však mladík patřící ještě stále SKP dočkal, když do poločasu zvýšil na 3:0.

Úvod druhé půle jsme příliš nechytli a hned nás lipští potrestali za nedůrazné souboje na naší pravé straně, kde jsme nechali příliš prostoru a tvrdá tečovaná střela skončila za zády Patrika Šindeláře. Celkově se nám úvod druhé půle nedařil a byli jsme pod mírným tlakem. Dvakrát nás výrazně podržel Patrik Šindelář v brance. My hrozili rychlýma nohama dorostence Honzy Kotnauera, který však má úžasný dar pálit šance, jednu tak poslal do břevna a druhou kousek nad. Tak dlouho se však utíká na branku, až se branka vstřelí, takže se dočkal i Kotny a zvýšil na 1:4. Další branku přidal po srážce dvou lipských hochjů Mirda Tušl - 1:5. V závěru korigovali domácí po nemotornosti navrátilce Daníka Ruta 2:5:-)

---------------------------------------

06/06/2018

SK JANKOV "B"/SOKOL DUBNÉ - DAVID SERVIS 0:7(0:3)

Sestava: Šindelář P. - Boháč, Simandl, Maxa O., Chlad - Kotnauer, Šindelář D., Beníšek, Prediger - Tušl, Mareš

Střídali: Pšenička, Jakeš, Vazač, Formánek

Do utkání jsme vstoupili solidně a ve velmi okleštěné a mladé sestavě drželi asi patnáct minut krok. Po druhé obdržené brance jsme se bohužel opět psychicky sesypali a zbytek prvního poločasu byl chaos a anarchie. Z pozitivních věcí lze vypíchnout, že Patrik Šindelář chytil čtyři tutovky, že velmi dobře zahrál první poločas Jakub Beníšek. Dál se něco pozitivního hledá spíž hůř než líp. Prostoru na čem zapracovat je hodně - hlavně psychika, ochota naslouchání jeden druhému, disciplína a hlavně přepnout přístup fotbalu, že fotbal se nedělá jen kvůli mně, ale že fotbal taky děláme kvůli ostatním.

----------------------------------------------------

SK JANKOV "B"/DUBNÉ - K2 6:2(4:1)

Branky: Kudláček 3, D. Mareš 2, D. Jirkovský

Včera jsme sehráli přátelské utkání s KáDvojkou. Do hry se dostali všichni, například po dlouhém zranění Honza Janeček nebo Martin Řezníček. Další naši mladíci pak doplnili i tým soupeře, v jehož dresu se prosadili i střelecky. V prvním poločase jsme položili základ úspěchu a vedli 4:1. Dvakrát vstřelil branku Martin Kudláček, po jednom pak Davidové Jirkovský a Mareš. Druhý poločas už byl v tomto ohledu klidnější a další zásah si připsal už jen David Mareš po úniku z půlky hřiště a hattrick dokonal Martin kudláček po rohu.