prezident Sokol Dubné: MARTIN KLÍMA
Klímič
Sokol Dubné 08.11.1975
prezident SK Jankov: VÁCLAV MAXA
Vengloš
SK Jankov 09.07.1976
hlavní trenér: ZDENĚK BÜRGER
Cíca
SK Jankov 30.08.1961
asistent trenéra: LUBOŠ FORMÁNEK
Koller
SK Jankov 19.07.1967
vedoucí týmu: MICHAL PAVLÍK
Moula
Sokol Dubné 10.02.1986
hlavní pořadatel: FRANTIŠEK PAVLÍK
Fanouš
Sokol Dubné 09.04.1990
zdravotník PETR HONNER
Šmíca, Hony
Sokol Dubné 27.03.1988
správce areálu: JOSEF KUDLÁČEK
Pepa
Sokol Dubné 06.02.1963
ekonom týmu: FRANTIŠEK PAVLÍK st.
Tříprsťák, Fanouš
Sokol Dubné 13.01.1960
mistr okamžiku: JIŘÍ ŠÍMA
Kuňák
Sokol Dubné  
       
       
brankáři: BOHUSLAV ŠTURMA
Bobas
SK Jankov 14.06.1985
       
obránci: MAREK BRABEC
Mára
Sokol Dubné 08.11.1986
  FILIP ČERNÝ
Fíla
SK Jankov 22.05.1991
  JAN HONNER
Koník
SK Jankov 27.01.1992
  PETR MAXA
Kafka, Káčko
SK Jankov 17.04.1982
  DANIEL RUT
Růťák
SK Jankov 21.02.1989
  LUKÁŠ SIMANDL
Simi
Sokol Dubné 19.08.1989
  JIŘÍ DOBEŠ SK Jankov 29.09.1996
       
záložníci: TOMÁŠ BÜRGER
Cíca
SK Jankov 17.07.1985
  LUBOŠ FORMÁNEK
Formič, Lubík
SK Jankov 07.12.1993
  ROSTISLAV HEJDA
Rostík
SK Jankov 27.12.1996
  VÁCLAV JIRKOVSKÝ
Vena
SK Jankov 21.01.1998
  JAN JANEČEK
Honza
SK Jankov 30.10.1995
  DAVID LUKAČ
Dejv
SK Jankov 5.2.1998
  ONDŘEJ MAXA
Max
Sokol Dubné 05.06.1986
  JAN ŠINDELÁŘ
Šindy
SK Jankov 25.01.1989
  JAROMÍR TUŠL
Mirďa
SK Jankov 1.10.1997
       
útočníci: KAREL BOHDAL
Bohdy, Karlos
Sokol Dubné 02.03.1987
  PETR FIALA SK Jankov 15.09.1991
  PETR HOLBA
Hóčko
SK Jankov 28.01.1978
  MICHAL JEŽEK
Ježeček
hostování Olešník 02.08.1989
  MARTIN KUDLÁČEK
Kudlas, Hudson
Sokol Dubné 02.07.1985
  MATĚJ MAUER
Mates
SK Jankov 27.07.1999